2. Verfahren
Verfahren
Titel: Windą przez tory do lekarza – likwidacja barier – pomocnie dla wszystkich łączymy dzielnice Zaodrze i Szczepanowice” w zakresie opracowania dokumentacji projektowej”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie koncepcji (Etap I) i na jej podstawie opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej łącznie z ekspertyzą techniczną kładki pieszej (Etap II) wraz z uzyskaniem Decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji (spełniającej wszystkie wymogi wynikające z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w Ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 311), lub uzyskaniem pozwolenia na budowę wydanego przez organ I instancji oraz właściwych przepisach dla zadania „Windą przez tory do lekarza – likwidacja barier – pomocnie dla wszystkich łączymy dzielnice Zaodrze i Szczepanowice” w zakresie opracowania dokumentacji projektowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Część III SWZ.
Interne Kennung: NP.260.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000