546134-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial – Opravy a údržba ostatní techniky PVO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy a údržba ostatní techniky PVO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí oprav a údržby ostatní vojenské techniky protivzdušné obrany Armády České republiky (blíže specifikované v zadávací dokumentaci), včetně jejích skupin, podskupin či dílů (dále jen "služba"). Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda podle ustanovení § 131 zákona o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, s jedním účastníkem zadávacího řízení, které vymezí podmínky, na základě kterých budou zadávány následné jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby podle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungSp.zn. SpMO 54730/2025-1350
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
LosLOT-0001