2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i adaptacji wraz z rozbiórką i wykonaniem niezbędnej infrastruktury towarzyszącej budynku H7 (…) – Zadanie A oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą budynków H3 i H4 Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (…) – Zadanie B.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i adaptacji wraz z rozbiórką i wykonaniem niezbędnej infrastruktury towarzyszącej budynku H7 Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej na obiekt gastronomiczno-usługowy w ramach zamierzenia inwestycyjnego obejmującego II etap realizacji inwestycji pn. „Fabryka Pełna Życia – centrum przedsiębiorczości” w systemie zaprojektuj i wybuduj – Zadanie A oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą budynków H3 i H4 Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej w ramach zamierzenia inwestycyjnego obejmującego II Etap realizacji inwestycji pn. „Fabryka Pełna Życia – centrum przedsiębiorczości” w systemie wybuduj – Zadanie B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ i dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 2.
Interne Kennung: ZP/01/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71324000 Baukostenberechnung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45111291 Erschließungsarbeiten, 79932000 Innenarchitektendienste, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy