2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów biurowych wraz z transportem do siedzib jednostek oświatowych oraz do Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych wraz z transportem do siedzib jednostek oświatowych oraz do Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach IV i V SWZ oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do formularza oferty.
Interne Kennung: ZOZP.231.5.2025.EW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 0 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach wykonania Przedmiotu Umowy Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w rozumieniu art. 441 ustawy Pzp. Prawo opcji obejmuje zwiększenie zamawianego asortymentu oraz kompleksową dostawę asortymentu zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. 2. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji w terminie 3 miesięcy liczonych od dnia zakończenia umowy lub wykorzystania kwoty podstawowej z umowy. Zamawiający może skorzystać z opcji w części lub w całości. Uprawnienie zlecania wykonania zamówień opcjonalnych, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia wysokości wynagrodzenia, o której mowa w § 4 ust. 3. 3. Rozliczenie odbywać się będzie według cen jednostkowych netto z zamówienia podstawowego 4. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje pisemnie Wykonawcę z wyprzedzeniem min. 14 dni, wyznaczając datę rozpoczęcia realizacji umowy w zakresie opcji. 5. Zamawiający zastrzega, że nie jest zobowiązany do złożenia zamówienia jakiejkolwiek opcji. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.