546193-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z wynajmem pościeli szpitalnej oraz odzieży operacyjnej dla SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z wynajmem pościeli szpitalnej oraz odzieży operacyjnej dla SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pralniczych wraz z wynajmem pościeli szpitalnej, bielizny i odzieży operacyjnej dla Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. 2 Szczegółowy zakres usług zawierają załączniki do niniejszej SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, Wzór umowy, Formularz cenowy, Zestawienie wynajmowanego asortymentu.
Interne KennungZPZ-41/05/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający skrócił termin składania ofert podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pralniczych wraz z wynajmem pościeli szpitalnej, bielizny i odzieży operacyjnej dla Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.
Interne Kennung1