2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług transportu sanitarnego dla potrzeb pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie
Beschreibung: w części/zakresie 1 - Ambulans z kierowcą (na wezwanie w ciągu 30 minut), Ambulans z kierowcą (postój na terenie siedziby zamawiającego), Ambulans z kierowcą (na wezwanie z 1-dniowym wyprzedzeniem), Pojazd z kierowcą na wezwanie (transport krwi i materiałów do badań laboratoryjnych). w części/zakresie 2 - Ambulans z kierowcą i osobą do obsługi (noszowy) - na wezwanie (Wykonywanie usług transportu sanitarnego ambulansem pacjentów dializowanych).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport sanitarny - część nr 1
Beschreibung: Ambulans z kierowcą (na wezwanie w ciągu 30minut), Ambulans z kierowcą (postój na terenie siedziby zamawiającego), Ambulans z kierowcą (na wezwanie z 1-dniowym wyprzedzeniem), Pojazd z kierowcą na wezwanie (transport krwi i materiałów do badań laboratoryjnych).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Transport sanitarny - część nr 2
Beschreibung: Ambulans z kierowcą i osobą do obsługi (noszowy) - na wezwanie (Wykonywanie usług transportu sanitarnego ambulansem pacjentów dializowanych)
Interne Kennung: Część nr 2