2. Verfahren
Verfahren
Titel: Resultaatgericht samenwerken binnen Assetmanagement
Beschreibung: Ondersteuning bieden bij integrale veranderopgave met inzet van een exclusieve gepatenteerde en beproefde werkmethode. Deze kent een unieke koppeling tussen KPI’s (op strategisch, tactisch en operationeel niveau), werkmethode, assetmanagement en de daarbij noodzakelijke cultuur. Vanuit diverse principes wordt kennis integraal opgepakt en tegelijkertijd verankerd met de kennis en kunde van mensen in de organisatie. zie perceelomschrijving
Interne Kennung: 31218828
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ondersteuning bieden bij integrale veranderopgave met inzet van een exclusieve gepatenteerde en beproefde werkmethode. Deze kent een unieke koppeling tussen KPI’s (op strategisch, tactisch en operationeel niveau), werkmethode, assetmanagement en de daarbij noodzakelijke cultuur. Vanuit diverse principes wordt de kennis integraal opgepakt en tegelijkertijd verankerd met de kennis en kunde van mensen in de organisatie. zie kenmerken van de opdracht
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31218828
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1