2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych, wytworzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Starachowice, poprzez: a) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) wyposażenie miejsc gromadzenia odpadów selektywnie zbieranych w zamieszkałej zabudowie wielolokalowej (bloki) w niezbędne pojemniki, c) wyposażenie właścicieli zamieszkałych nieruchomości jednorodzinnych i wielorodzinnych w niezbędne worki na odpady selektywne zebrane, oraz pojemniki na odpady bio. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia. UWAGA! Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji, w tym instalacji komunalnych, do których będzie przekazywać odpady odebrane od właścicieli nieruchomości zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ. 2) Zamawiający nie wymaga ale przewiduje możliwość odbycia przed złożeniem oferty, wizji lokalnej w celu zapoznania się z warunkami lokalnymi, strukturą zabudowy, i specyfikacją terenu gminy, która może, w sposób istotny wpłynąć na treść harmonogramów odbioru odpadów. 3) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia: czynności związane z obsługą pojazdów komunalnych specjalnie zabudowanych zazwyczaj na podwoziu samochodów ciężarowych, przystosowanych do zbiórki odpadów komunalnych i wywozu ich na miejsce składowania zagospodarowania lub utylizacji. 4) Wykonawca przed podpisaniem umowy przedstawi dokumenty potwierdzające spełnienie przez niego wymagań w zakresie realizacji zadania, obejmującego: a) wpisu do rejestru działalności regulowanej (RDR); b) wpis do rejestru zbierających zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny; c) wpis do BDO; d) zezwolenie na zbieranie odpadów, zezwolenie na przetwarzanie odpadów; e) zezwolenie na transport odpadów lub wpis do rejestru (zgodnie z ustawą o odpadach); f) umowy z instalacjami przetwarzania, odzysku, unieszkodliwiania i składowania odpadów komunalnych; g) umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie określonym niniejszym zamówieniem, na kwotę nie mniejszą niż 2.000.000,00 zł na okres trwania umowy.
Interne Kennung: ZP.271.33.2026.HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001