See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY AKCESORIÓW DO APARATURY MEDYCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy akcesoriów do aparatury medycznej w podziale na następujące części: PAKIET 1 – UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF PAKIET 2 – UKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRZ Z AKCESORIAMI PAKIET 3 – AKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA PAKIET 4 – OKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA PAKIET 5 – AKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 427419-2026
Interne Kennung: 13/06/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF
Beschreibung: UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU NEOPUFF Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – UKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRAZ Z AKCESORIAMI
Beschreibung: UKŁAD ODDECHOWY CPAP INFANT FLOW/FABIAN WRAZ Z AKCESORIAMI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – AKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA
Beschreibung: AKCESORIA DO FOTOTERAPII NOWORODKA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – OKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA
Beschreibung: OKULARKI DO FOTOTERAPII NOWORODKA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – AKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN
Beschreibung: AKCESORIA DO APARATU ARCTIC SUN Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki nr 1 do SWZ, odrębnie dla każdego z pakietów.