See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer Centrale ApparatenRuimte (CAR) 7.2.2
Beschreibung: De Centrale ApparatenRuimte (CAR) 7.2.2 vervult een cruciale functie binnen de technische infrastructuur van de NPO. In deze ruimte is een zeer grote concentratie aan bedrijfskritische systemen en apparatuur ondergebracht die direct bijdragen aan de beschikbaarheid, continuïteit en betrouwbaarheid van publieke radio-, televisie- en online diensten. Uitval of verstoring van deze ruimte heeft direct effect op primaire processen van de NPO en daarmee op onze publieke taakuitvoering. Het bestaande beheercontract voor CAR 7.2.2 loopt medio augustus 2026 af. Voor het borgen van continuïteit is het noodzakelijk dat het beheer en onderhoud van CAR 7.2.2 professioneel en consistent wordt uitgevoerd. Daarnaast is het beperken van operationele en veiligheidsrisico’s alleen mogelijk wanneer deze werkzaamheden worden belegd bij een gespecialiseerde partij. Dit vraagt om een partij die aantoonbare ervaring heeft met vergelijkbare technische omgevingen en beschikt over de juiste kennis, processen en organisatorische inrichting. Na zorgvuldige afweging wordt voorgesteld het beheer van CAR 7.2.2 onder te brengen bij Red Bee Media. Deze keuze is gebaseerd op een samenstel van inhoudelijke en operationele overwegingen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000