See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SGRT apparatuur
Beschreibung: Het UMC Utrecht wil een studie starten waarbij onderzocht wordt of tijdens radiotherapie bij kinderen tussen 4 en 7 jaar anesthesie kan worden verminderd door de introductie van een SGRT-systeem. In deze aanbesteding wordt de keuze van een SGRT apparaat gemaakt voor de huur gedurende de studie periode (2 jaar) en bij een positief resultaat wordt overgegaan tot aankoop van 2 van deze systemen.
Interne Kennung: 23EA047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2