2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa olejów silnikowych, przekładniowych i smarów dla KWP w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest:dostawa olejów silnikowych, przekładniowych i smarów dla KWP w Łodzi. 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 1 uPzp). 3. W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp.Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 uPzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień w trybie art. 214 ust. 1 uPzp. 6. Zamawiający nie przeprowadza wstępnych konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung: 277960-2025
Interne Kennung: FZ-2380/22/25/ET
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09211650 Bremsflüssigkeiten, 24951100 Schmiermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy silnikowych, hydraulicznych, przekładniowych, płynów hamulcowych i smarów dla KWP w Łodzi i jednostek garnizonu łódzkiego. 2. Asortyment i ilość zamawianych produktów został podany w formularzu asortymentowocenowym – załącznik nr 2 do SWZ, w celu wyłonienia najkorzystniejszej oferty. Faktyczna liczba i asortyment zrealizowanych dostaw będzie zależała od potrzeb i posiadanych środków budżetowych Zamawiającego. 3. Zamawiający dopuszcza również dostawę produktów z poza wykazu, pod warunkiem, że ich wartość nie przekroczy 20% wartości umowyzałącznik nr 11 SWZ. 4. Dostawy produktów w asortymencie i ilościach wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca będzie realizował na koszt własny od poniedziałku do piątku w dni robocze w godz. 8:0015:00 do następujących magazynów: • Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ul. Stokowska 21/25 • Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Szkolna 30/38 • Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu, ul. Sikorskiego 2 5. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany sukcesywnie, w oryginalnie zaplombowanych i odpowiednio oznakowanych opakowaniach handlowych typowych dla danego producenta, stosownie do złożonego zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby na opakowaniu lub etykiecie zamawianego asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia umieszczone były co najmniej następujące informacje: nazwa produktu, pojemność, data produkcji oraz nazwa producenta. 7. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dokonania rozładunku dostarczonego asortymentu na docelowy magazyn, własnymi siłami i na własny koszt. 8. Wielkość opakowania podana w formularzu asortymentowocenowym (załącznik nr 2 do SWZ) jest wielkością pożądaną, ale nie jest to wymóg bezwzględny. 9. Cena każdego produktu wyszczególnionego w formularzu asortymentowocenowym musi być jednakowa (zryczałtowana) bez względu na miejsce dostawy i wielkość opakowania. 10. Zamawiający oczekuje realizacji dostaw w terminie do 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. Termin dostawy jest jednym z kryteriów oceny ofert i zostanie określony przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ. 11. Składanie zamówień odbywa się pocztą elektroniczną, przy czym Wykonawca zobowiązuje się do potwierdzania otrzymanych wiadomości. 12. Opis produktu znajdujący się na każdym opakowaniu musi umożliwiać jego pełną identyfikację. 13. Zamawiający wymaga, aby dostarczone produkty były z bieżącej produkcji, a ich termin przydatności nie może być krótszy niż 24 miesiące od dnia dostarczenia do magazynu. 14. Zamawiający określił w formularzu asortymentowocenowym minimalne wymagania jakie zaoferowany przez Wykonawcę przedmiotowy asortyment musi spełniać. 15. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, musi zapewnić ciągłość dostaw zgodnie ze złożoną ofertą przez cały okres obowiązywania umowy. 16. Wykonawca najpóźniej w dniu pierwszej dostawy przekaże Zamawiającemu karty charakterystyki substancji niebezpiecznej na każdy produkt występujący w złożonej ofercie, dla którego karta jest wymagana (w języku polskim, w formie papierowej lub elektronicznie). 17. Przedmiot umowy obejmuje także nieodpłatny odbiór i zapewnienie utylizacji lub recyklingu opakowań po olejach. Wykonawca zobowiązuje się do comiesięcznego wystawiania karty przekazania odpadu. 18. Dla opakowań powyżej 60 litrów Wykonawca do każdej dostawy dołączy orzeczenie laboratoryjne dostarczanego produktu. 19. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, gwarancji, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy załącznik nr 11 do SWZ.