546311-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Tor wizyjny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 1 - Tor wizyjny
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Myjnia ultradźwiękowa
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 2 - Myjnia ultradźwiękowa
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Urządzenie do kriochirurgii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 3 - Urządzenie do kriochirurgii
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Głowica do USG
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 4 - Głowica do USG
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Laser okulistyczny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 5 - Laser okulistyczny
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Moduł pomiarów gazowych (kalorymetria)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. Pakiet 6 - Moduł pomiarów gazowych (kalorymetria)
Interne KennungZT-SZP-226/01/54/2026 - Pakiet 6