546315-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Bytový dům Cementářské sídliště
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBytový dům Cementářské sídliště
BeschreibungPředmětem plnění je novostavba bytového domu se čtyřmi nadzemními podlažími s 28 bytovými jednotkami, jedním podzemním podlažím s garážovým stáním, se sedlovou střechou. Objekt bude vybaven osobním výtahem, zdrojem vytápění a přípravy teplé vody bude sestava tepelných čerpadel, na střeše objektu budou osazeny fotovoltaické panely pro vlastní potřebu. Zastavěná plocha objektu činí 708,72 m2, celkový obestavěný prostor cca 13.558 m3.
Interne KennungZAK1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001