2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu konsultacji w dziedzinie kardiologii w Oddziałach Szpitalnych w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy. 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu wykonywania diagnostyki ultrasonograficznej serca w Pracowni USG przy Oddziale Geriatrii. 3. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii w III Oddziale Kardiologii w trakcie dyżurów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu konsultacji w dziedzinie kardiologii w Oddziałach Szpitalnych w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy. 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu wykonywania diagnostyki ultrasonograficznej serca w Pracowni USG przy Oddziale Geriatrii. 3. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii w III Oddziale Kardiologii w trakcie dyżurów medycznych. Świadczenia będą udzielane podczas zwykłej ordynacji czasu pracy oraz dyżurów medycznych zwykłych oraz świątecznych. Ilekroć w SWKO lub w załącznikach do SWKO jest mowa o: Zwykłej ordynacji czasu pracy rozumie się przez to udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) pomiędzy godz. 7 25 - 15 00l lub 7 00 - 14 35 Dyżurze zwykłym rozumie się przez to dyżur medyczny pełniony w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku wynosi 16 h 25’ tj. od 1435 do 700 dnia następnego, lub od 1500 do 725 dnia następnego. Dyżurze świątecznym rozumie się przez to dyżur medyczny pełniony w soboty, niedziele oraz w dni ustawowo wolne od pracy wynosi 24 h tj. od 1435 do 700 dnia następnego, lub od 1500 do 725 dnia następnego. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek, w których udzielane będą świadczenia zdrowotne w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 – Medyczne usługi szpitalne CPV 85121231-1 – Usługi kardiologiczne
Interne Kennung: DK/116/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu konsultacji w dziedzinie kardiologii w Oddziałach Szpitalnych w trakcie zwykłej ordynacji czasu pracy. 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu wykonywania diagnostyki ultrasonograficznej serca w Pracowni USG przy Oddziale Geriatrii. 3. Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii w III Oddziale Kardiologii w trakcie dyżurów medycznych.
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen