546330-2026 - Ergebnis
Tschechien – Freiluftsportausrüstungen – Lodě sportovní pro ASC DUKLA - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLodě sportovní pro ASC DUKLA - 2026
BeschreibungVZ je rozdělena na 6 samostatných částí: Část 1 VZ Loď Filippi - 1 ks veslařské lodi Filippi F40. Část 2 VZ Lodě Empacher - 1 ks veslařské lodi – skifu Empacher X11 a 1 ks veslařské lodi – osmiveslice Empacher C86. Část 3 VZ Lodě VAJDA - 3 ks závodních kánoí C1 pro slalom VAJDA „MM4“, 3 ks závodních kánoí C1 pro slalom VAJDA „Demon 4“, 1 ks závodní kánoe C1 slalom VAJDA „Edge“ a 2 ks závodních kajaků K1 slalom VAJDA „Salto 3“. Část 4 VZ Lodě Galasport - 2 ks závodních kánoí C1 pro slalom Galasport „Genie“ a 8 ks závodních kajaků pro slalom K1 Galasport „Caipi fins“. Část 5 VZ Lodě Plastex - 4 ks závodních kánoí C1 Plastex Fighter. Část 6 VZ Lodě NELO - 3 ks závodních kajaků K1 NELO „Vanquish 5“ a 3 ks závodních kajaků K1 NELO „Vanquish 7“. Účastník zadávacího řízení může podat nabídku na kteroukoliv z výše uvedených částí této VZ (tj. na jednu její část, na několik částí nebo i na všechny její části).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
5. Los
LosLOT-0006
TitelLodě NELO
Beschreibung3 ks závodních kajaků K1 NELO „Vanquish 5“ a 3 ks závodních kajaků K1 NELO „Vanquish 7“.
Interne Kennung6
LosLOT-0001
TitelLoď Filippi
Beschreibung1 ks veslařské lodi Filippi F40.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelLodě Empacher
Beschreibung1 ks veslařské lodi – skifu Empacher X11 a 1 ks veslařské lodi – osmiveslice Empacher C86.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelLodě Vajda
Beschreibung3 ks závodních kánoí C1 pro slalom VAJDA „MM4“, 3 ks závodních kánoí C1 pro slalom VAJDA „Demon 4“, 1 ks závodní kánoe C1 slalom VAJDA „Edge“ a 2 ks závodních kajaků K1 slalom VAJDA „Salto 3“.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelLodě Galasport
Beschreibung2 ks závodních kánoí C1 pro slalom Galasport „Genie“ a 8 ks závodních kajaků pro slalom K1 Galasport „Caipi fins“.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelLodě Plastex
Beschreibung4 ks závodních kánoí C1 Plastex Fighter.
Interne Kennung5