546333-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen für Geschäftsreisen – Kompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych dla przedsiębiorców oraz dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Obszaru Transformacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja i obsługa wizyt studyjnych dla przedsiębiorców oraz dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Obszaru Transformacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i obsłudze wizyt studyjnych w regionach posiadających udokumentowane doświadczenia w zakresie odchodzenia od węgla oraz wdrażania polityk niskoemisyjnych. Wykonawca odpowiada za pełne przygotowanie merytoryczne i logistyczne wyjazdów. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem programu wizyt, organizacją spotkań, warsztatów, sesji networkingowych, transportem, zakwaterowaniem, tłumaczeniem oraz dokumentacją leżą po stronie Wykonawcy. Wizyty muszą odbywać się wyłącznie w formule wyjazdowej, a udział w formie online nie jest dopuszczony. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie Części: 2.1. Część 1 - Kompleksowa organizacja i obsługa trzech wizyt studyjnych dla przedsiębiorców z Obszaru Transformacji w Kanadzie, Belgii i Niderlandach w ramach projektu „Obserwatorium Obszaru Transformacji (OOT)” Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i obsłudze trzech wizyt studyjnych w 2026 roku w regionach posiadających udokumentowane doświadczenia w zakresie odchodzenia od węgla oraz wdrażania polityk niskoemisyjnych. Zamówienie obejmuje wizyty studyjne w Belgii, Niderlandach oraz Kanadzie. 2.2. Część 2 - Kompleksowa organizacja i obsługa 3 wizyt studyjnych dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Obszaru Transformacji w Finlandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii w ramach projektu „Obserwatorium Obszaru Transformacji (OOT)” Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i obsłudze trzech wizyt studyjnych w regionach posiadających udokumentowane doświadczenia w zakresie odchodzenia od węgla oraz wdrażania polityk niskoemisyjnych. Zamówienie obejmuje następujące wizyty: • Wizyta numer 1 w Finlandii w 2026 roku. • Wizyta numer 2 w Wielkiej Brytanii w 2027 roku. • Wizyta numer 3 w Portugalii w 2028 roku. Ofertę można składać na jedną lub obie części zamówienia. 3. W obu Częściach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki zgodnie z art. 442 Pzp. W terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy, Wykonawca może wystąpić z wnioskiem o wypłatę zaliczki w wysokości nieprzekraczającej 50% wartości całości wynagrodzenia brutto, o którym mowa w §4 ust. 1 Projektu umowy dla danej Części. Szczegółowe postanowienia i wymagania Zamawiającego dotyczące udzielenia zaliczki zawarte zostały w §4 Projektów umów. 4. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ w zakresie Części 1, Załącznik nr 1B do SWZ w zakresie Części 2 oraz projektach umów, tj. w Załączniku nr 4A do SWZ w zakresie Części 1 oraz w Załączniku nr 4B w zakresie Części 2). 5. Nazwa i kod CPV: 79997000-9 – Usługi organizowania podróży służbowych 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 55100000-1 - Usługi hotelarskie 79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych 6. Dokumenty składane wraz z ofertą: Ofertę należy sporządzić zgodnie z wzorem Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Ponadto do oferty należy załączyć: a) oświadczenie wykonawcy, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez zamawiającego w SWZ. Oświadczenie to składa się na formularzu JEDZ (tj. jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia), sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Wzór JEDZ stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. b) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeśli dotyczy); c) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy (jeśli dotyczy); d) pełnomocnictwo Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia– Załącznik nr 6 do SWZ; e) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy) – wzór stanowi Załącznik nr 9 do SWZ; f) Oświadczenie Wykonawcy (5K) – Załącznik nr 10 do SWZ; g) dowód wpłaty wadium.
Interne KennungOPPIV.272.55.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa organizacja i obsługa trzech wizyt studyjnych dla przedsiębiorców z Obszaru Transformacji w Kanadzie, Belgii i Niderlandach w ramach projektu „Obserwatorium Obszaru Transformacji (OOT)”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i obsłudze trzech wizyt studyjnych w 2026 roku w regionach posiadających udokumentowane doświadczenia w zakresie odchodzenia od węgla oraz wdrażania polityk niskoemisyjnych. Zamówienie obejmuje wizyty studyjne w Belgii, Niderlandach oraz Kanadzie. 2. Wykonawca odpowiada za pełne przygotowanie merytoryczne i logistyczne wyjazdów. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem programu wizyt, organizacją spotkań, warsztatów, sesji networkingowych, transportem, zakwaterowaniem, tłumaczeniem oraz dokumentacją leżą po stronie Wykonawcy. Wizyty muszą odbywać się wyłącznie w formule wyjazdowej, a udział w formie online nie jest dopuszczony. 3. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1A do SWZ oraz projekcie umowy, tj. w Załączniku nr 4A do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels
LosLOT-0002
TitelKompleksowa organizacja i obsługa 3 wizyt studyjnych dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Obszaru Transformacji w Finlandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii w ramach projektu „Obserwatorium Obszaru Transformacji (OOT)”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i obsłudze trzech wizyt studyjnych w regionach posiadających udokumentowane doświadczenia w zakresie odchodzenia od węgla oraz wdrażania polityk niskoemisyjnych. Zamówienie obejmuje następujące wizyty: • Wizyta numer 1 w Finlandii w 2026 roku. • Wizyta numer 2 w Wielkiej Brytanii w 2027 roku. • Wizyta numer 3 w Portugalii w 2028 roku. 2. Wykonawca odpowiada za pełne przygotowanie merytoryczne i logistyczne wyjazdów. Wszelkie koszty związane z przygotowaniem programu wizyt, organizacją spotkań, warsztatów, sesji networkingowych, transportem, zakwaterowaniem, tłumaczeniem oraz dokumentacją leżą po stronie Wykonawcy. Wizyty muszą odbywać się wyłącznie w formule wyjazdowej, a udział w formie online nie jest dopuszczony. 3. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1B do SWZ oraz projekcie umowy, tj. w Załączniku nr 4B do SWZ.
Interne KennungCzęść 2