546358-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Boruszowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Boruszowice
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Boruszowice. 2) Przedmiot zamówienia, w tym warunki realizacji zamówienia, określają szczegółowo: a) Formularz techniczny; b) Projektowane postanowienia umowy. 3) Jeżeli w dokumentach zamówienia zostały wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, charakteryzujące produkty, materiały, rozwiązania lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, producenta, lub normy oraz inne odniesienia, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, należy traktować je jako przykładowe, natomiast Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych. Za równoważne uważa się materiały, urządzenia lub rozwiązania o parametrach nie gorszych od wymaganych, a jeżeli parametry minimalne nie zostały określone, należy przez to rozumieć materiały, urządzenia lub rozwiązania o parametrach zbliżonych, nadające się do zapotrzebowanego zastosowania, w tym pod względem tożsamości funkcji, rodzaju i jakości materiałów oraz danych technicznych. 4) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 7) Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 8) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkładanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, co uprawnia Zamawiającego do wyznaczenia 30-dniowego terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak prawa opcji.