2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém kvalifikace - "PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE PRO PROVÁDĚNÍ STAVBY NA ZAŘÍZENÍ S VLIVEM NA JADERNOU BEZPEČNOST"
Beschreibung: Cílem systému kvalifikace je zajistit portfolio kvalifikovaných dodavatelů pro budoucí veřejné zakázky. Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v této Kategorii SK bude zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby zejm. v rozsahu části strojní a případně též, v odpovídajícím rozsahu části elektro a stavba, která bude sloužit jako závazný podklad pro zadání stavby, určí technické a materiálové provedení a způsob a samotnou montáž prováděnou Objednatelem. Zhotovitel se při zpracování dokumentace bude řídit zejména stavebním zákonem č. 283/2021 Sb. a vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb a u zařízení s vlivem na jadernou bezpečnost bude odpovídat požadavkům atomového zákona (zákon č. 263/2016 Sb.) a navazujícím vyhláškám SÚJB, zejména vyhlášce č. 329/2017 Sb. o požadavcích na projekt jaderného zařízení a vyhlášce č. 358/2016 Sb. o požadavcích na zajišťování kvality a technické bezpečnosti a posouzení a prověřování shody vybraných zařízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Systém kvalifikace