See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Senior Planeconoom
Beschreibung: Als Senior Planeconoom heb je de financiële regie over complexe gebiedsontwikkelingen in een stad vol ambities. Hier ga je werken Je neemt plaats aan de tekentafel van ons Ruimtelijk Projectenbureau, hét kloppende hart van de stedelijke ontwikkeling binnen Harderwijk. Wij zijn een slagvaardig team van projectleiders en specialisten die de brug slaan tussen droom en realiteit. Op dit moment staan we voor een enorme opgave: de afronding van het Waterfront en de complexe uitdagingen bij locaties zoals Harderweide, Nieuw Weiburg en Kranenburg. Dit vraagt om een messcherpe financiële koers in bestaande en nieuwe grondexploitaties. Als senior planeconoom ben jij de strategische spil; jij vertaalt complexe ruimtelijke ambities naar een gezonde businesscase en borgt de financiële haalbaarheid van onze fysieke leefomgeving. Dit ga je doen Strategisch adviseren: Je adviseert bij gebiedsontwikkelingen en bent een stevige gesprekspartner voor management en bestuur. Onderhandelen: Je fungeert als medeonderhandelaar en het “financieel geweten” bij contractonderhandelingen met grondeigenaren, ontwikkelaars en andere marktpartijen. Financiële strategie: Je ontwikkelt haalbaarheidsstudies en stelt planeconomische kostenramingen en grondexploitatieberekeningen op. Regie: Je leidt de jaarlijkse actualisatie en herziening van de grondexploitaties. Brugfunctie: Je bent de schakel tussen projectleiders en strategische ontwikkelvraagstukken. Jouw profiel (Senioriteit) Om in deze rol succesvol te zijn, ben je een strategisch adviseur met overtuigingskracht en diplomatie. Je denkt in kansen in plaats van beperkingen. Ervaring met het aansturen van een team is een pre.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000