See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OP-lejer inklusive reservedele og tilbehør samt ad hoc service
Beschreibung: OP-lejer inklusive reservedele og tilbehør samt ad hoc service. Se yderligere i udbudsmaterialet.
Interne Kennung: 16524 OP-Lejer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Se yderligere i udbudsmaterialet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Comman Material
Beschreibung: OP-lejer inklusive reservedele og tilbehør samt ad hoc service
Interne Kennung: 1-0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kan forlænges 2 x 12 måneder.
Los: LOT-0002
Titel: Del 1 OP-Lejer med transportør (1)
Interne Kennung: 2-1
Beschreibung der Optionen: Kan forlænges med 2 x 12 måneder.
Los: LOT-0003
Titel: Del 2 OP-Lejer med egne hjul (1)
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Del 3 OP-Lejer med egen flyttemotor (1)
Interne Kennung: 4-3