546406-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – „Remont turbozespołu parowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Remont turbozespołu parowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części oraz wykonanie remontu turbozespołu parowego eksploatowanego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku (dalej także ZUOK), przy ul. Gen. Wł. Andersa 40F 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in. demontaż, przegląd, naprawy, montaż oraz uruchomienie turbozespołu wraz z urządzeniami i instalacjami współpracującymi (w tym: para–woda, olej smarny, układ regulacyjno-pomiarowy, sterowanie, AKPiA), a także sporządzenie dokumentacji powykonawczej i sprawozdania poremontowego. Zamawiający wymaga, aby postępowanie z odpadami powstałymi w trakcie realizacji było zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung648819-2025
Vorherige Bekanntmachung00804114-2025
Interne KennungNDZ.231.39.2025.BK
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 31124100 Turbosätze, 42112100 Dampfturbinen, 42113000 Teile für Turbinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWykonanie prac polegających na wykonaniu remontu turbozespołu parowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku (dalej jako ZUOK lub Zakład).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie obejmuje również opcję w rozumieniu art. 441 ustawy Pzp – w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 11 do Zaproszenia) oraz we Wzorze Umowy (załącznik nr 10 do Zaproszenia). Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić po przeprowadzeniu demontażu turbozespołu i oceny jego stanu technicznego, na podstawie protokołu konieczności. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń w przypadku jej niewykorzystania