2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Wodociągów Chrzanowskich Sp. z o.o. na okres 01.01.2026r. - 31.12.2027r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca zakup energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2020 r., poz. 833 z późn, zm.) dla obiektów Wodociągów Chrzanowskich Sp. z o.o. na okres 01.01.2026 do 31.12.2027. Planowany zakup energii elektrycznej na okres 24 miesięcy wynosi: 9 225 MWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PP-2260-30/25
Menge: 9 225