2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia usług medycznych obejmujących badanie osób zatrzymanych zlecanych przez: KPP Białogard KPP Choszczno KPP Gryfice KPP Łobez KPP Stargard KPP Wałcz
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia następujących usług medycznych osobom zatrzymanym, doprowadzonym przez funkcjonariuszy Zamawiającego: wykonanie badania lekarskiego osoby zatrzymanej spełniającej warunki wskazane w § 1 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 13 września 2012 r. w sprawie badań lekarskich osób zatrzymanych przez Policję (Dz. U. z 2012r, poz. 1102) i przewidzianej do umieszczenia w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, wydanie zaświadczenia lekarskiego o braku lub istnieniu przeciwwskazań medycznych do przebywania osoby zatrzymanej w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wraz z uzasadnieniem, a także opatrzenie ran oraz wystawienie recepty na niezbędne leki. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej OPZ stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz w formularzach kalkulacji cenowych, stanowiących odpowiednio dla części zamówienia załączniki nr 2.1- 2.6 do SWZ. 3. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 6.1 - 6.6 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-57/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: nazwa: KPP Białogard
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części I stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: nazwa: KPP Choszczno
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części II stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: nazwa: KPP Gryfice
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części III stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: nazwa: KPP Łobez
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części IV stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: nazwa: KPP Stargard
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części V stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: nazwa: KPP Wałcz
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia, zakres, wielkość, ilość zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej dla części VI stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ 2. Szczegółowe wymagania odnośnie realizacji zamówienia i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiącej załącznik nr 6.6 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6