546452-2026 - Ergebnis
Rumänien – Informations- und Werbeerzeugnisse – Acord Cadru 24 luni furnizare materiale promotionale personalizate
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru 24 luni furnizare materiale promotionale personalizate
Beschreibung: Acord cadru pe o perioada de 24 luni pentru furnizare materiale promotionale personalizate, continand elementele descrise in caietul de sarcini de la fiecare lot in part La pct. II.2 la fiecare lot in parte este mentionata cantitatea de produse estimat e se achizitiona si valoarea financiara estimata. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legatură cu documentația de atribuire este de 17 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016, cu modificările și completările ulterioare, autoritatea contractanta va transmite răspunsul consolidat formulat la solicitările de clarificări/informații suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lotul 1 – Materiale promotionale – diverse materiale de pavoazare
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 242.562,92 lei fara tva Minim acord-cadru: 125.216,46 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 125.216,46 lei fara tva Minim contract subsecvent: 300,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 753 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 1 Minim acord-cadru: 378 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 1 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 378 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 1 Minim contract subsecvent: 1 buc. produs dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 1
Los: LOT-0002
Titel: Lotul 2 – Materiale promotionale – steaguri
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 363.707,28 lei fara tva Minim acord-cadru: 182.458,26 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 182.458,26 lei fara tva Minim contract subsecvent: 1050,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 25420 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 2 Minim estimata acord-cadru: 12712 buc.diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 2 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 12712 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 2 Minim contract subsecvent: 3 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lotul 3 – Materiale promotionale – Insigne personalizate
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 437.424,00 lei fara tva Minim acord-cadru: 218.712,00 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 218.712,00 lei fara tva Minim contract subsecvent: 698.10 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 38.500 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 3 Minim acord-cadru: 19.175 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 3 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 19.175 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 3 Minim contract subsecvent: 65 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lotul 4 – Materiale promotionale – produse din hartie/carton
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 134.680,00 lei fara tva Minim acord-cadru: 67.340,00 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 67.340,00 lei fara tva Minim contract subsecvent: 500,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 37.050 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 4 Minim acord-cadru: 18.525 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 4 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 18.525 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 4 Minim contract subsecvent: 50 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lotul 5 – Materiale promotionale – produse din plastic
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 574.210,00 lei fara tva Minim acord-cadru: 287.105,00 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 287.105,00 lei fara tva Minim contract subsecvent: 100,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 49.270 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 5 Minim acord-cadru: 24.635 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 5 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 24.635 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 5 Minim contract subsecvent: 50 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lotul 6 – Materiale promotionale – produse textile
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 419.386,50 lei fara tva Minim acord-cadru: 209.693,25 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 209.693,25 lei fara tva Minim contract subsecvent: 1260,50 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 1170 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 6 Minim acord-cadru: 585 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 6 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 585,00 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 6 Minim contract subsecvent: 10 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lotul 7 – Materiale promotionale –produse electrice si IT
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 378.179,58 lei fara tva Minim acord-cadru: 189.212,70 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 182.458,26 lei fara tva Minim contract subsecvent: 588,20 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 4499 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 7 Minim estimata acord-cadru: 2251 buc.diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 7 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 2251 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 7 Minim contract subsecvent: 10 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lotul 8 – Materiale promotionale – Instrumente de scris
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 155.210,77 lei fara tva Minim acord-cadru: 77.718,83 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 77.718,83 lei fara tva Minim contract subsecvent: 100,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 26.403 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 8 Minim acord-cadru: 13.202 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 8 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 13.202 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 8 Minim contract subsecvent: 10 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lotul 9 – Materiale promotionale –calendare, agende
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 664.693,90 lei fara tva Minim acord-cadru: 332,367,96 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 332,367,96 lei fara tva Minim contract subsecvent: 840,40 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 4225 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 9 Minim acord-cadru: 2113 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 9 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 2113 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 9 Minim contract subsecvent: 20 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lotul 10 – Materiale promotionale – diverse produse
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 467.456,34 lei fara tva Minim acord-cadru: 234.033,09 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 234.033,09 lei fara tva Minim contract subsecvent: 50,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 57.733 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 10 Minim acord-cadru: 28.869 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 10 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 28.869 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 10 Minim contract subsecvent: 5 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lotul 11 – Materiale promotionale - produse confectionate din materiale sustenabile
Beschreibung: Valori financiare estimate: Maxim acord-cadru: 201.480,00 lei fara tva Minim acord-cadru: 100.740,00 lei fara tva Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent) : 100.740,00 lei fara tva Minim contract subsecvent: 60,00 lei fara tva Cantitate estimata: Maxim acord-cadru: 8.484 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 11 Minim acord-cadru: 4.242 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 11 Maxim contract subsecvent (cel mai mare contract subsecvent): 4.242 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 11 Minim contract subsecvent: 10 buc. diverse produse dintre cele mentionate in caiet de sarcini lot 11
Interne Kennung: 11