2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa jaj do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Nowej Dębie, Kielcach i Sandomierzu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w następujących miejscowościach: a) Nowa Dęba, ul. Anieli Krzywoń 1, b) Kielce, ul. Wojska Polskiego 300, c) Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 38, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla pozycji asortymentowej został przedstawiony w załączniku do SWZ – Minimalne wymagania jakościowe. 4Szczegółowe określenie ilości poszczególnego asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia realizowanego w ramach zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji określa załącznik do niniejszej SWZ: Formularz szczegółowej wyceny; Zamawiający biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia nie przewiduje uwzględnienia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, przedstawione zostały w załączniku do niniejszej SWZ tj. projekt umowy i stanowi uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału. Prawo opcji: 1)Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 2)Szczegółowe ilości asortymentu, którego dostarczenie stanowi przedmiot zamówienia opcjonalnego przedstawione zostały w Formularzu szczegółowej wyceny 3)Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4)Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej pozycji asortymentowej, przysługujące Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 5)W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6)Warunkiem uruchomienia zamówienia w ramach prawa opcji będzie każdorazowo oświadczenie woli Zamawiającego, określające zakres zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. 7)Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji jednokrotnie, bądź wielokrotnie według potrzeb Zamawiającego. 8)Bez względu na to, na jakim poziomie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu zrealizowanych dostaw. 9)Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane w niniejszym zamówieniu prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 10)Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia opcjonalnego zostały ujęte w projekcie umowy. Ze względu na swój charakter niniejsze zamówienie nie zostało podzielone na części. Zastosowany ewentualnie podział zamówienia na części nie zwiększyłby konkurencyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – zakres zamówienia jest zakresem typowym, umożliwiającym złożenie oferty wykonawcom z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw. Umowa będzie obowiązywała od dnia jej zawarcia do 31 grudnia 2026r.Strony przyszłej umowy ustalają, iż realizacja zamówienia rozpocznie się nie wcześniej niż 1 stycznia 2027r. i będzie trwała do 31 grudnia 2027r. lub do wyczerpania kwoty, stanowiącej maksymalne wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia, zgodnie z treścią oferty, złożonej przez Wykonawcę. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji, Zamawiający najpóźniej w terminie do 30 listopada 2027r. złoży Wykonawcy pierwsze pisemne oświadczenie w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji wraz z określeniem jego zakresu. Dostawa produktów stanowiących przedmiot niniejszego postępowania odbywać się będzie maksymalnie 6 razy w tygodniu. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem:https://platformazakupowa.pl/transakcja/1354542 i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Przycisk “Wyślij wiadomość do zamawiającego” służy do zadawania pytań do SWZ, odpowiedzi na wezwania Zamawiającego czy przesłania odwołań. Wykonawca będzie związany złożoną ofertą przez okres 90 dni tj. do dnia 5 grudnia 2026r. Cenę ofertową, na podstawie której dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty – zgodnie z założonym kryterium oceny ofert – stanowi całkowite wynagrodzenie Wykonawcy jakie może on uzyskać z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zp48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w następujących miejscowościach: a)Nowa Dęba, ul. Anieli Krzywoń 1, b)Kielce, ul. Wojska Polskiego 300, c)Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 38,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1)Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 2)Szczegółowe ilości asortymentu, którego dostarczenie stanowi przedmiot zamówienia opcjonalnego przedstawione zostały w Formularzu szczegółowej wyceny 3)Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 4)Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej pozycji asortymentowej, przysługujące Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 5)W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6)Warunkiem uruchomienia zamówienia w ramach prawa opcji będzie każdorazowo oświadczenie woli Zamawiającego, określające zakres zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. 7)Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji jednokrotnie, bądź wielokrotnie według potrzeb Zamawiającego. 8)Bez względu na to, na jakim poziomie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu zrealizowanych dostaw. 9)Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane w niniejszym zamówieniu prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 10)Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia opcjonalnego zostały ujęte w projekcie umowy.