546459-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ w podziale na następujące Pakiety Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung38/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego oraz kable i płyty do złamań okołoprotezowych
BeschreibungEndoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego oraz kable i płyty do złamań okołoprotezowych
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet II - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego;
BeschreibungEndoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego;
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet III – Endoprotezy stawu nadgarstkowo – śródręcznego
BeschreibungEndoprotezy stawu nadgarstkowo – śródręcznego
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet IV - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
BeschreibungEndoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet V - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet VI - Endoprotezy stawu kolanowego
BeschreibungEndoprotezy stawu kolanowego
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet VII – Endoprotezy stawu ramienno-łopatkowego
BeschreibungEndoprotezy stawu ramienno-łopatkowego
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet VIII – Endoprotezy głowy kości promieniowej
BeschreibungEndoprotezy głowy kości promieniowej;
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet IX - Cement kostny wraz z akcesoriami
BeschreibungCement kostny wraz z akcesoriami
Interne KennungPakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
LosLOT-0010
TitelPakiet X – Materiały kościozastępcze i preparaty p/infekcyjne
BeschreibungMateriały kościozastępcze i preparaty p/infekcyjne
Interne KennungPakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
LosLOT-0011
TitelPakiet XI – Asortyment do artroskopii I
BeschreibungAsortyment do artroskopii I
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet XII – Asortyment do artroskopii II
BeschreibungAsortyment do artroskopii II
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet XIII - Druty
BeschreibungDruty
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet XIV - Substytuty kości do uzupełniania ubytków kostnych
BeschreibungSubstytuty kości do uzupełniania ubytków kostnych
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet XV – Dynamiczne stabilizatory
BeschreibungDynamiczne stabilizatory
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet XVI - Gwoździe śródszpikowe
BeschreibungGwoździe śródszpikowe
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet XVII – Wkręty
BeschreibungWkręty
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet XVIII – Płytki
BeschreibungPłytki
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet XIX - Płytka dynamiczna
BeschreibungPłytka dynamiczna
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet XX- Stabilizator wewnętrzny – system ‘M”
BeschreibungStabilizator wewnętrzny – system ‘M”
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
TitelPakiet XXI Test do wykrywania alfa-defensyny
BeschreibungTest do wykrywania alfa-defensyny
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
TitelPakiet XXII – Gwoździe śródszpikowe;
BeschreibungGwoździe śródszpikowe;
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
TitelPakiet XXIII – Śruby kompresyjne i neutralizujące
BeschreibungŚruby kompresyjne i neutralizujące.
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
TitelPakiet XXIV – ASORTYMENT DO ARTROSKOPII III
BeschreibungASORTYMENT DO ARTROSKOPII III
Interne KennungPakiet 24