546478-2026 - Wettbewerb
Norwegen – Meinungsumfragen – Tverrnasjonal undersøkelse for å måle befolkningens og elitens preferanser for Europas fremtid
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tverrnasjonal undersøkelse for å måle befolkningens og elitens preferanser for Europas fremtid
Beschreibung: Formålet med anskaffelsen er å inngå kontrakt om kjøp av en tverrnasjonal undersøkelse for å måle befolkningens og elitens preferanser for Europas fremtid. Leverandøren må være tilgjengelig for å gjennomføre studien med estimert feltperiode i oktober 2026.
Interne Kennung: ANSK-26-0093
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Åpen anbudskonkurranse
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79310000 Marktforschung, 79311000 Umfragen, 79311100 Umfragengestaltung, 79311200 Durchführung von Umfragen, 79311210 Telefon-Umfragen, 79311300 Umfragenanalyse, 79313000 Leistungsüberprüfung, 79315000 Sozialforschung, 79342310 Kundenbefragung
5. Los
Los: LOT-0000