546514-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen – Anvelope, camere de aer, bandaje de janta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Anvelope, camere de aer, bandaje de janta
Beschreibung: Achizitionarea de „Anvelope, camere de aer, bandaje de janta”, cod CPV 34350000-5, pentru parcul auto al Serviciului Public Ecosal Galati , conform caietului de sarcini.Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18. Autoritatea contractanta, va raspunde tuturor clarificarilor cu 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 23973046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANVELOPE UTILAJE
Beschreibung: TOATE INFORMATIILE SE REGASESC IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANVELOPE
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANVELOPE – AUTOTURISME SI AUTOUTILITARE <3.5 t
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANVELOPE – UTILAJE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 Camere incarcatoare tractoare si remorci
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 19511200 Luftschläuche