54652-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kommunikationsanlage – Nemocnice Nový Bydžov - Kompletní výměna dorozumívacích zařízení sestra - pacient
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocnice Nový Bydžov - Kompletní výměna dorozumívacích zařízení sestra - pacient
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nové technologie komunikačních systémů sestra – pacient. Součástí veřejné zakázky je také: • montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek; • zaškolení zdravotnického personálu; • provedení souvisejících stavebních prací včetně vypracování kompletní technologické a stavební projektové dokumentace pro realizaci dodávky a další povinnosti vybraného dodavatele/prodávajícího; další podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Upozornění zadavatele: Demontáže původního zařízení, dodávka a montáže nového zařízení se budou provádět za provozu zdravotnických oddělení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZD/1/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte, 45000000 Bauarbeiten