546555-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Bau von Gerichtsgebäuden – Modernizácia a nadstavba budovy Okresného súdu Trenčín - stavebné práce
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia a nadstavba budovy Okresného súdu Trenčín - stavebné práce
Beschreibung: Rekonštrukcia administratívnej budovy Okresného súdu v Trenčíne podľa projektovej dokumentácie vypracovanej spoločnosťou PIO KERAMOPROJEKT, a.s. IČO: 36308862, Dolný Šianec 1013/1, Trenčín 911 48. Podrobné vymedzenie opisu predmetu zákazky sa nachádza v časti B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY Súťažných podkladov.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216112 Bau von Gerichtsgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262650 Verblendungsarbeiten, 45261410 Dachabdichtungs- und -dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rekonštrukcia administratívnej budovy Okresného súdu v Trenčíne podľa projektovej dokumentácie vypracovanej spoločnosťou PIO KERAMOPROJEKT, a.s., IČO: 36308862, Dolný Šianec 1013/1, Trenčín 911 48. Podrobné vymedzenie opisu predmetu zákazky sa nachádza v časti B.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY súťažných podkladov.