See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Debrecen, Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium fejlesztése érdekében szükséges kivitelezési feladatok
Beschreibung: A Részvételi Dokumentáció II. fejezete szerinti Műszaki leírásban foglaltak szerint.
Vorherige Bekanntmachung: 689867-2025
Interne Kennung: 3-31/VGH/153/VBT/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Feltételes beszerzési eljárás: Az eljárás feltételes beszerzési eljárásként kerül lefolytatásra, továbbá az eljárás eredményessé nyilvánításának feltétele a Magyarország 2025. évi költségvetésének megalapozásáról szóló 2024. évi LXXIV. törvényben foglalt költségellenőrzéssel összefüggő az állami beruházásokért felelős miniszter vélemény rendelkezésre állása.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück