2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego oraz wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego oraz wyposażenia - szczegółowo opisana w załączniku 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest ponownie w zakresie części, w których wcześniejsze postępowanie nie doprowadziło do wyboru Wykonawców. W części zamówienia nie została złożona żadna oferta, natomiast w pozostałych częściach wszystkie złożone oferty zostały odrzucone z przyczyn określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia, opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne oraz warunki realizacji pozostają niezmienione względem poprzednio prowadzonego postępowania. Potencjalni Wykonawcy mieli zatem możliwość wcześniejszego zapoznania się z dokumentacją zamówienia oraz przygotowania ofert, co ogranicza wpływ skrócenia terminu składania ofert na możliwość ubiegania się o udzielenie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający wskazuje na obiektywnie występujące na rynku wydłużone terminy produkcji i dostaw sprzętu medycznego, wynikające z dużej liczby równolegle realizowanych inwestycji finansowanych ze środków unijnych. Okoliczności te pozostają niezależne od Zamawiającego i powodują, że zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby skutkować opóźnieniem wyboru Wykonawcy, a w konsekwencji zagrozić terminowej realizacji oraz rozliczeniu projektu. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia nie wynika z działań ani zaniechań Zamawiającego, lecz z konieczności ponownego przeprowadzenia postępowania po braku możliwości wyboru Wykonawców oraz z uwarunkowań rynkowych wpływających na terminy realizacji dostaw.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Metalowa szafka medyczna z przeszkleniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowej szafki medycznej z przeszkleniem - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wózek-wanna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka-wanna - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Krzesło medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzesła medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Taboret medyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa taboretu medycznego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Szafa medyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szafy medycznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Leżanka medyczna na kółkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leżanki medycznej na kółkach - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6