See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor shaverconsoles en coagulatietoestellen voor orthopedische ingrepen incl. verbruiksmaterialen 2026
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en in dienst stellen van arthroscopische apparatuur, inclusief verbruiksartikelen. Het in bruikleen geven van het shavertoestel met bijhorende shaverhandstukken. · Het leveren en plaatsen van alle hardware met toebehoren nodig om een volledige, perfect werkende en geïntegreerde installatie te bekomen, beantwoordend aan de beschrijvingen van dit bestek. · De ondersteuning en het volledige onderhoud van het systeem, met inbegrip van de verantwoordelijkheid over de goede werking van de installatie van bij de indienststelling tot het einde van de contractperiode. · Bij vernieuwing van de hardware wordt kosteloos de upgrade geïmplementeerd. · De levering van de volledige technische documentatie nodig voor de bediening en het dagelijkse toezicht en onderhoud (gebruiksaanwijzingen, checklists, ..., enz.). · Een opleiding voor het personeel dat de toestellen zal bedienen, alsook voor het technisch personeel.
Interne Kennung: PPP0VF-208/6140/2026/012/IDS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Shavers voor gebruik bij heupgewrichten, voor éénmalig gebruik, met console en handstukken, pomptubings en pompen voor arthroscopie
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren, plaatsen en in dienst stellen van alle toestellen in bruikleen en het leveren van het verbruiksmateriaal in aankoop. Er worden 2 toestellen gevraagd, dat is 1 set voor in 1 zaal en een 2de set voor op een mobiele kar.
Interne Kennung: 2026/012/IDS_1
Los: LOT-0002
Titel: Shavers voor gebruik bij schouder-, enkel- en kniegewrichten, voor éénmalig gebruik, met console en handstukken, pomptubings en pompen voor arthroscopie
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren, plaatsen en in dienst stellen van alle toestellen in bruikleen en het leveren van de toebehoren in aankoop. Er worden 4 toestellen gevraagd, dat is 3 sets voor in 3 zalen en een 4de set voor op een mobiele kar.
Interne Kennung: 2026/012/IDS_2
Los: LOT-0003
Titel: Arthroscopisch coagulatietoestel met pedaalset en bijhorende probes
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren van arthroscopische coagulatietoestellen in bruikleen en de bijhorende probes in aankoop.
Interne Kennung: 2026/012/IDS_3