2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAV gumiabroncs átszerelése, tárolása Bp. 2026
Beschreibung: A NAV hivatali gépjárműveinek szezonális gumiabroncs szerelése, tárolása és biztonsági felmérése. A közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvényben, a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV.12.) KöHÉM rendeletben, a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben, valamint a közúti közlekedés szabályairól szóló 1/1975. (II. 5.) KPM–BM együttes rendeletben meghatározott, közúti forgalomban történő részvételre alkalmas állapot elérése és fenntartása a szakmai indokoltság. Jelenlegi mennyiség 580 darab gépjármű. A gépjárművek darabszáma változhat, a megadott mennyiség az eljárás megindításának időpontjában érvényes. Az Ajánlatkérő gépjárműállománya az ajánlatkérés időpontjában a következő járművekből tevődik össze: 455 db személygépkocsi 38 db 8-9 személyes személygépkocsi (kisbusz) 71 db kistehergépkocsi 10 db pick up vagy egyéb terepjáró gépkocsi 6 db 3,5 t össztömeg feletti tehergépkocsi (maximum 14,1 t össztömegig). A megkötendő vállalkozási szerződés hatálya a meghatározott keretösszeg kimerüléséig, de legkésőbb a hatályba lépéstől számított 24 hónapig tart. A rendelkezésre álló keretösszeg nettó 73.000.000.- Ft, mely keretösszeg 70%-a tekintetében vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. BT-21 II.1.1) pontban az eljárás elnevezése karakterkorlát miatt rövidítésre került. Az eljárás eredeti elnevezése: „NAV hivatali gépjárművek gumiabroncsainak átszerelése, tárolása Budapesten”
Interne Kennung: EKR001376302026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelés szempontja(i): Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján a legjobb ár-érték arány értékelési módszert alkalmazza. Kiosztható pontok száma valamennyi szempont esetében: 0-100 Ár kritérium értékelés módszere: az 1.1.-1.12 értékelési szempont tekintetében: fordított arányosítás, a minőségi kritérium értékelési módszere a 2. értékelési szempont tekintetében: egyenes arányosítás Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A NAV hivatali gépjárműveinek szezonális gumiabroncs szerelése, tárolása és biztonsági felmérése Budapesten. A közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvényben, a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV.12.) KöHÉM rendeletben, a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben, valamint a közúti közlekedés szabályairól szóló 1/1975. (II. 5.) KPM–BM együttes rendeletben meghatározott, közúti forgalomban történő részvételre alkalmas állapot elérése és fenntartása a szakmai indokoltság. Jelenlegi mennyiség 580 db. gépjármű A megkötendő vállalkozási szerződés hatálya a meghatározott keretösszeg kimerüléséig, de legkésőbb a hatályba lépéstől számított 24 hónapig tart. A rendelkezésre álló keretösszeg nettó 73.000.000,- Ft, mely keretösszeg 70%-a (nettó 51.100.000,- Ft.) tekintetében vállal lehívási kötelezettséget ajánlatkérő. Az Ajánlattevő a Kbt. 65.§ (10) bek. alapján előírja, hogy Ajánlattevő a Műszaki leírás 3. részének (MŰSZAKI, SZAKMAI ÉS EGYÉB KÖVETELMÉNYEK) j) pontja szerinti feladatok elvégzését alvállalkozó bevonása nélkül köteles elvégezni. Részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban és szerződéstervezetben.
Interne Kennung: EKR001376302026/1