See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie transportu i opieki dla 80 dzieci w roku szkolnym 2025/2026 mieszkających na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie transportu i opieki dla 80 dzieci zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wawer, do przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych oraz ich odwiezienie po zajęciach do miejsc zamieszkania w dniach, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2025/2026 (prawo opcji – zwiększenie liczby dzieci o kolejne 34 osoby) oraz w ramach akcji Lato/Zima w mieście w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: UD-XIII-ZZP.271.22.2025.ARY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zapewnienie transportu i opieki dla 80 dzieci w roku szkolnym 2025/2026 mieszkających na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje wykorzystanie prawa opcji – zwiększenie ilości przewożonych dzieci o 34 w stosunku do zamówienia podstawowego w zakresie Części 1. Szczegółowe zasady zostały przedstawione w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Zapewnienie transportu i opieki dla maksymalnie 12 dzieci niepełnosprawnych w czasie trwania akcji „Zima/Lato w mieście 2026”
Beschreibung: Zapewnienie transportu i opieki dla maksymalnie 12 dzieci niepełnosprawnych w czasie trwania akcji „Zima/Lato w mieście 2026”
Interne Kennung: Część 2