2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną, szkiełek adhezyjnych wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Beschreibung: Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną, szkiełek adhezyjnych wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Interne Kennung: 467/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 60 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną, szkiełek adhezyjnych wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodąh
Beschreibung: Grupa 1- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 60 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną, szkiełek adhezyjnych wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Interne Kennung: Grupa 1- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 60 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną, szkiełek adhezyjnych wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 15 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Beschreibung: Grupa 2- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 15 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą
Interne Kennung: Grupa 2- Dostawa przeciwciał, odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania 15 000 oznaczeń markerów nowotworowych metodą immunohistochemiczną wraz z dzierżawą aparatów medycznych kompatybilnych z w/w metodą