546768-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Beschreibung: Ielu seguma atjaunošana Siguldas pilsētā
Interne Kennung: SNP 2025/11/AK
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ausekļa ielas (posmā no Šveices ielas līdz īpašumam, ar kadastra Nr. 8015 002 4029) un Šveices ielas (posmā no Mazās ielas līdz Ausekļa ielai), seguma atjaunošana Siguldas pilsētā