2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst GEO-diensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om een raamovereenkomst af te sluiten met drie leveranciers die GEO capaciteit kunnen leveren voor zowel inhuur- als resultaatopdrachten. Zie paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend document.
Interne Kennung: C2350711
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: GEO-diensten
Beschreibung: Leveren van GEO capaciteit voor zowel inhuur- als resultaatopdrachten. De geraamde maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 5.000.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een optie tot verlenging van de overeenkomst met 1 keer 1 jaar. Maximale looptijd van de raamovereenkomst is daarmee 3 jaar.