See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobeles novada pašvaldības autoceļu un ielu ikdienas uzturēšana ziemas sezonā
Beschreibung: Dobeles novada pašvaldības autoceļu un ielu ikdienas uzturēšana ziemas sezonā
Interne Kennung: DNP 2026/53K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Auces pilsētas, Vecauces pagasta un Vītiņu pagasta ielas ar melno segumu
Los: LOT-0002
Titel: Autoceļu un ielu slīdamības samazināšana Dobeles novada pagastos
Los: LOT-0003
Titel: Annenieku pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0004
Titel: Augstkalnes pagasta autoceļi
Los: LOT-0005
Titel: Auru pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0006
Titel: Auru pagasta autoceļi un ielas ar melno segumu
Los: LOT-0007
Titel: Bēnes pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0008
Titel: Bērzes pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0009
Titel: Bikstu pagasta autoceļi
Los: LOT-0010
Titel: Bukaišu pagasta autoceļi
Los: LOT-0011
Titel: Dobeles pagasta autoceļi
Los: LOT-0012
Titel: Īles pagasta autoceļi
Los: LOT-0013
Titel: Jaunbērzes pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0014
Titel: Krimūnu pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0015
Titel: Lielauces pagasta autoceļi
Los: LOT-0016
Titel: Naudītes pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0017
Titel: Naudītes pagasta autoceļi ar melno segumu
Los: LOT-0018
Titel: Penkules pagasta autoceļi
Los: LOT-0019
Titel: Tērvetes pagasta autoceļi Kroņauces apkārtnē
Los: LOT-0020
Titel: Tērvetes pagasta autoceļi Tērvetes apkārtnē
Los: LOT-0021
Titel: Ukru pagasta autoceļi un ielas
Los: LOT-0022
Titel: Vecauces un Vītiņu pagasta autoceļi un ielas ar grants segumu
Los: LOT-0023
Titel: Zebrenes pagasta autoceļi