2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
Beschreibung: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, ul. Rycerska 10, 60-346 Poznań, zamierza zawrzeć z VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A., umowę w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 dalej „pzp”), której przedmiotem będzie dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynku Zamawiającego zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Rycerskiej 10.
Vorherige Bekanntmachung: 371668-2025
Interne Kennung: DZP.WR.2.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Negocjacje z jednym wykonawcą
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001