546789-2026 - Ergebnis
Slowakei – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Náhradné diely na nákladné motorové vozidlá
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhradné diely na nákladné motorové vozidlá
Beschreibung: Účelom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému (DNS), prostredníctvom ktorého sa budú priebežne, podľa potreby verejného obstarávateľa, zadávať jednotlivé zákazky na dodanie náhradných dielov na nadstavby a podvozky nákladných motorových vozidiel v portfóliu verejného obstarávateľa určené na výmenu poškodených alebo opotrebovaných dielov za nové, s cieľom zabezpečiť bezpečné užívanie a prevádzku nákladných motorových vozidiel verejného obstarávateľa.
Interne Kennung: 2021 - 111,112
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312000 Motorenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34321000 Achsen und Getriebe, 34322000 Bremsen und Bremsenteile, 34324000 Räder, Teile und Zubehör, 34325000 Schalldämpfer und Auspuffrohre, 34326100 Kupplungen und zugehörige Teile, 34327000 Lenkräder, Lenksäulen und Lenkgetriebe, 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom dynamického nákupného systému je dodávanie náhradných dielov na nadstavby a podvozky nákladných motorových vozidiel v portfóliu verejného obstarávateľa určené na výmenu poškodených alebo opotrebovaných dielov za nové, s cieľom zabezpečiť bezpečné užívanie a prevádzku nákladných motorových vozidiel verejného obstarávateľa.