See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa modułów pamięci RAM do rozbudowy serwerów posiadanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz przełączników sieciowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa modułów pamięci RAM do rozbudowy serwerów posiadanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz przełączników sieciowych, zgodnie z poszczególnymi częściami: Część I – Zakup i dostawa modułów pamięci RAM do rozbudowy 8 serwerów Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6 posiadanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - 64 szt. Część II - Zakup i dostawa przełączników sieciowych - 25 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425809-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.14.2026.MZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zakup i dostawa modułów pamięci RAM do rozbudowy 8 serwerów Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6 posiadanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - 64 szt.
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.14.2026.MZ - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup i dostawa przełączników sieciowych - 25 szt.
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.14.2026.MZ - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung