See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lůžka, transportní vozíky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení vybavení pro zadavatele, s rokem výroby ne starším než 2025, definovaného v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 33192130 Motorisierte Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 39143123 Nachttische, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 39113100 Sessel, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 34911100 Handwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Polohovací elektrické nemocniční lůžko, plně nastavitelné včetně matrace a základního příslušenství + stolky
Beschreibung: Dodávka polohovacího elektrického nemocničního lůžka, plně nastavitelného včetně matrace a základního příslušenství + stolky (133 ks lůžek a matrací; 133 ks nočních stolků; 50 ks infuzních stojanů)
Interne Kennung: 1. Polohovací elektrické nemocniční lůžko
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192130 Motorisierte Betten, 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 39143123 Nachttische, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0003
Titel: Transportní křesla a vozíky
Beschreibung: Dodávka transportních křesel a vozíků (1 x zdravotnický vozík; 6 x transportní vozík; 1 x EKG vozík; 1 x vozík na čisté prádlo)
Interne Kennung: 3. Transportní křesla a vozíky
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0002
Titel: Transportní lehátko a sprchovací lůžko
Beschreibung: Dodávka transportního lehátka a sprchovacího lůžka (1 ks od každého)
Interne Kennung: 2. Transportní lehátko a sprchovací lůžko
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten