See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tisk tiskovin za mednarodni prevoz oseb in blaga za obdobje 2027 do 2031
Beschreibung: Na osnovi 4. člena Zakona o prevozih v cestnem prometu mora Ministrstvo pristojno za promet opraviti tudi naslednje naloge: • pridobivanje in izmenjava dovolilnic od drugih držav; • izdaja dovoljenj za tuje prevoznike in dovoljenj za opravljanje kabotaže; • izdaja dovolilnic in potniških spremnic za občasne prevoze v mednarodnem cestnem prometu; • izdaja in odvzem dovoljenj za izmenične prevoze v mednarodnem cestnem prometu. Za izvedbo navedenih nalog so potrebne naslednje tiskovine: 1.1 Mednarodni prevoz oseb: 1.1.1 Linijski prevozi: - Dovoljenja za mednarodni linijski avtobusni prevoz; - Dovoljenja za mednarodni linijski avtobusni prevoz – EU; - Dovoljenje za mednarodni linijski avtobusni prevoz – Interbus. 1.1.2 Občasni prevozi: - Dovolilnice za občasni prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu; - Dovolilnice za občasni prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu - vstop praznega avtobusa. 1.1.3 Izmenični prevozi - Dovolilnice za prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu z izmeničnimi vožnjami. 1.1.4 Knjižica potniških spremnic (INTERBUS). 1.1.5 Zvezek potniških spremnic. 1.2 Prevoz blaga: 1.2.1 Dovolilnice za mednarodni prevoz blaga. 1.3 Katalogi vzorcev tiskovin: - Navodila za nadzor tiskovin s strani nadzornih organov; - Katalogi vzorcev dovoljenj in dovolilnic za prevoz oseb in blaga in potniških spremnic.
Interne Kennung: 430-38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Za izvedbo navedenih nalog so potrebne naslednje tiskovine: 1.1 Mednarodni prevoz oseb: 1.1.1 Linijski prevozi: - Dovoljenja za mednarodni linijski avtobusni prevoz; - Dovoljenja za mednarodni linijski avtobusni prevoz – EU; - Dovoljenje za mednarodni linijski avtobusni prevoz – Interbus. 1.1.2 Občasni prevozi: - Dovolilnice za občasni prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu; - Dovolilnice za občasni prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu - vstop praznega avtobusa. 1.1.3 Izmenični prevozi - Dovolilnice za prevoz potnikov v mednarodnem cestnem prometu z izmeničnimi vožnjami. 1.1.4 Knjižica potniških spremnic (INTERBUS). 1.1.5 Zvezek potniških spremnic. 1.2 Prevoz blaga: 1.2.1 Dovolilnice za mednarodni prevoz blaga. 1.3 Katalogi vzorcev tiskovin: - Navodila za nadzor tiskovin s strani nadzornih organov; - Katalogi vzorcev dovoljenj in dovolilnic za prevoz oseb in blaga in potniških spremnic.
Interne Kennung: 524580