2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horecavakschool Selectie Ontwerpteam, Niet-Openbare Europese Aanbesteding
Beschreibung: Stichting SARO is voornemens een Ontwerpteam te contracteren dat verantwoordelijk is voor het ontwerpen en vormgeven van de renovatie en herindeling van de Horeca Vakschool binnen de gestelde eisen en binnen gesteld budget en tijd. Met als resultaat een gerenoveerd, asbestvrije en toekomstbestendige schoolgebouw, welke voldoet aan het Rotterdams ambitieprofiel Frisse Scholen. Het betreft een Europese niet-openbare aanbesteding voor ontwerpdiensten vanaf de VO-fase. Het structuurontwerp uit de gunningsfase vormt de basis voor de verdere uitwerking van de Opdracht. De opdracht betreft een integrale ontwerpopdracht voor de renovatie van de Horeca Vakschool Rotterdam met een omvang van 3.112 m2. Het honorarium wordt als volgt over de fasen verdeeld: Fase 1 Voorlopig ontwerp (het maken van een VO): Fase 2 Definitief ontwerp (het maken van een DO): Fase 3 Technisch Ontwerp (het maken van een TO en Bestek): Fase 4 Esthetische bouwbegeleiding + oplevering en nazorg (esthetisch toezicht).
Interne Kennung: 26.047
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 71328000 Dienstleistungen für die Prüfung der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Realisatie Renovatie Horecavakschool
Beschreibung: Stichting SARO is voornemens een Ontwerpteam te contracteren dat verantwoordelijk is voor het ontwerpen en vormgeven van de renovatie en herindeling van de Horeca Vakschool binnen de gestelde eisen en binnen gesteld budget en tijd. Met als resultaat een gerenoveerd, asbestvrije en toekomstbestendige schoolgebouw, welke voldoet aan het Rotterdams ambitieprofiel Frisse Scholen. De opdracht betreft een integrale ontwerpopdracht voor de renovatie van de Horeca Vakschool Rotterdam met een omvang van 3.112 m2.
Interne Kennung: 1