546843-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze przez okres 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze przez okres 24 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego, przez okres 24 miesięcy, począwszy od 1 grudnia 2026 roku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybrane części zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1.1-1.6 do SWZ- OPZ (dla poszczególnych części zamówienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZielona Góra, Nowa Sól
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Cz. I jest świadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami grupy interwencyjnej w następujących obiektach: 1) IAS Zielona Góra-, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2, 2) IAS Zielona Góra ul. Batorego 18, 3) IAS Zielona Góra ul. Dąbrowskiego 41B 4) Oddział Celny Zielona Góra ul. Kostrzyńska 14 5) US Nowa Sól, ul. Staszica 1 6) I US w Zielonej Górze; II US w Zielonej Górze, LUS w Zielonej Górze - kompleks budynków przy ul. Dr. Pieniężnego 24 Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. I zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.1 do SWZ_ Projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji. Zamawiający przewiduje jednak udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp stanowiących nie więcej niż 10 % wartości zamówienia podstawowego oraz na warunkach i w zakresie przypisanym dla niniejszego zamówienia podstawowego, przy czym okres realizacji takiego zamówienia będzie trwał nie dłużej niż 3 m-cy .
LosLOT-0002
TitelLUCS Gorzów Wlkp.
Beschreibungświadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami grupy interwencyjnej przez okres 24 miesięcy w obiekcie LUCS w Gorzowie Wlkp., ul. Kazimierza Wielkiego 65, 66-400 Gorzów Wlkp. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. II zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.1 do SWZ_ Projekt umowy.
LosLOT-0003
TitelGorzów Wlkp. ul . Jagiellończyka 10
BeschreibungŚwiadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami grupy interwencyjnej w obiekcie w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Jagiellończyka 10. Nieruchomość użytkuje 7 podmiotów wskazanych w rozdziale III SWZ . Postępowanie o zamówienie publiczne w Części III postępowania prowadzone jest w związku z art. 38 ust. 1 ustawy Pzp przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, działającego na rzecz i w imieniu swoim oraz wszystkich nw. użytkowników nieruchomości położonej w Gorzowie Wlkp. przy ul. Jagiellończyka 10 w Gorzowie Wlkp. na podstawie Porozumienia zawartego 7 lutego 2022 r. W części III postępowania Wykonawca wycenia usługę wg wytycznych określonych w rozdz. XVIII SWZ. W tej części postępowania zostanie zawartych 7 umów - z każdym użytkownikiem nieruchomości zostanie zawarta odrębna umowa zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2.2 do SWZ_ Projekt umowy. Zamawiający oświadcza, iż w stosunku do Wykonawcy nie występuje solidarna odpowiedzialność finansowa pomiędzy wszystkimi Zamawiającymi. Każdy z Zamawiających za swoje zobowiązania finansowe będzie odpowiadał oddzielnie, zgodnie z zapisami zawartej pomiędzy nim a Wykonawcą umowy i wystawionymi i otrzymanymi fakturami. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. III zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.2 do SWZ_ Projekt umowy.
LosLOT-0004
TitelRzepin
Beschreibungświadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami grupy interwencyjnej w okresie 24 miesięcy w nw. obiektach: Rzepin ul. Dworcowa 5, Rzepin ul. Zachodnia 1. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. IV zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.1 do SWZ_ Projekt umowy.
LosLOT-0005
TitelOlszyna
Beschreibungświadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami grupy interwencyjnej przez okres 24 miesięcy w Olszynie - Terminal Odpraw Celnych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. V zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.1 do SWZ_ Projekt umowy.
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień. Zamawiający przewiduje jednak udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp stanowiących nie więcej niż 10 % wartości zamówienia podstawowego oraz na warunkach i w zakresie przypisanym dla niniejszego zamówienia podstawowego, przy czym okres realizacji takiego zamówienia będzie trwał nie dłużej niż 3 m-cy .
LosLOT-0006
TitelUrzędy Skarbowe, LUCS Gubinek, LUCS Świecko
Beschreibungświadczenie ochrony fizycznej osób i mienia wraz z usługą monitoringu elektronicznego i działaniami patroli interwencyjnych przez okres 24 miesięcy w nw. obiektach: 1. US Krosno Odrzańskie, ul. Słubicka 3 2. US Międzyrzecz, ul. Rynek 3 3. US Sulęcin, ul. Daszyńskiego 47 4. US Słubice, ul. Wojska Polskiego 155 5. US Świebodzin, ul. Sobieskiego 6 6. US Żary, ul. Osadników 3-4 7. US Żagań, ul. Skarbowa 26 8. US Drezdenko, ul. I Brygady 21 9. US Wschowa, ul. Zielony Rynek 7 10.LUCS Gubinek -Punkt Kontrolny w Gubinku dawny budynek przejścia granicznego w Gubinku, Sękowice 101 11. LUCS Świecko, Budynek 2P, 6P na Terminalu Odpraw Celnych, Świecko 12. LUCS Świecko- Obiekt mieszczący się na drogowym przejściu granicznym (DPG) Świecko Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dla cz. VI zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ_OPZ; Załącznik nr 2.3 do SWZ_ Projekt umowy.