546851-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektrobusů následující skladby: (i) 3 ks (tři kusy) nových dvounápravových, třídveřových, nízkopodlažních autobusů na elektrický pohon kategorie 11-13 m; (ii) 3 ks (tři kusy) nových třínápravových, čtyřdveřových, kloubových nízkopodlažních auto-busů na elektrický pohon kategorie 17-18,75 m; to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace a která bude tvořit přílohu uzavřené rámcové dohody a kupní smlouvy uzavírané na jejím základě. Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z návrhu rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, a z návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne KennungDodávka 3 ks elektrobusů kategorie 11-13 m a 3 ks elektrobusů kategorie 17-18,75 m pro MHD Tábor
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001