2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach i na posesji oraz obsługa szatni w budynkach Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu
Beschreibung: 1.Rodzaj zamówienia: usługa. 2.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na Kompleksowym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach i na posesji oraz obsługa szatni w budynkach Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii przy ul. Uniwersyteckiej 22/26, Kuźniczej 46/47, Więziennej 8/12, Uniwersyteckiej 7/10 we Wrocławiu: Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi 42 557 m² w tym: a) powierzchnia wewnętrzna: 37 271 m², b) powierzchnia zewnętrzna: 5 286 m², 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jak m.in. zakres sprzątania codziennego i cyklicznego, obsługa szatni, sprzątnie posesji wokół i przy budynku zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 638252-2024
Interne Kennung: BZP.2711.76.2024.KR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90690000 Graffiti-Entfernung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90690000 Graffiti-Entfernung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie zadań dodatkowych, w wysokości do 1 % wartości wynagrodzenia podstawowego brutto, o którym mowa w § 7 ust. 8 za wykonywanie czynności związanych z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii / pandemii.