2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wisznia Mała oraz przewozu uczniów niepełnosprawnych do Trzebnicy w roku szkolnym 2026/2027 oraz 2027/2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i oddziału przedszkolnego znajdujących się na terenie Gminy Wisznia Mała na podstawie imiennych biletów miesięcznych oraz świadczenie usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wisznia Mała do i z Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno–Wychowawczych w Trzebnicy, ul. Nowa 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części:
Interne Kennung: SAPO/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przewóz uczniów na podstawie imiennych biletów miesięcznych do Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Wiszni Małej, ul. Szkolna 51
Beschreibung: Zakres obejmuje: • Szkołę Podstawową im. Małego Księcia w Wiszni Małej, • Oddział Przedszkolny w Piotrkowiczkach, ul. Akacjowa 1.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Przewóz uczniów na podstawie imiennych biletów miesięcznych do Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Szewcach, ul. Strzeszowska 7
Beschreibung: Zakres obejmuje: • Szkołę Podstawową im. Młodych Bohaterów w Szewcach.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Przewóz uczniów na podstawie imiennych biletów miesięcznych do Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Krynicznie, ul. Szkolna 6
Beschreibung: Zakres obejmuje: • Szkołę Podstawową im. Św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0004
Titel: Przewóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wisznia Mała do Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno–Wychowawczych w Trzebnicy, ul. Nowa 1
Beschreibung: Zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: Część 4